Wella SP - REPAIR - Conditioner | 200 ml.

Door dit product te kopen verzamel je 5 punt punten. Je winkelwagen komt in totaal 5 punten dat kan worden omgezet in een tegoedbon van € 0,10.

  • Professionele merken
  • Concurrerende prijzen
  • Verkoop alleen aan professionals
  • Efficiënt voorraadbeheer

Bestel voor 10 uur op

Maandag Levering Donderdag
Dinsdag Levering Vrijdag
Woensdag Levering Zaterdag
Donderdag Levering Dinsdag
Vrijdag Levering Woensdag

Productdetails

Merk
Wella SP
Inhoud
200 ml.
Productsoort
Conditioner
ean13
4015600133610

Meer informatie

Repair conditioner van Wella SP is gecreëerd voor beschadigd haar dat reconstructie en regeneratie nodig heeft.

De unieke RNP-formule (Repair, Nourish, Protect) biedt uitgebreide haarverzorging, waardoor het haar sterker, mooier en gezonder wordt. Daarnaast bouwt de gehydrolyseerde keratine in het product de kern van het haar opnieuw op, waardoor de structuur wordt versterkt. Hierdoor wordt het haar sterker, voelt het zachter aan en wordt de structuur gladder, waardoor het makkelijker doorkambaar is.

Geschikt voor alle haartypes die hersteld en versterkt moeten worden.

Toepassing/gebruik:

Breng een kleine hoeveelheid product aan op vochtig, gewassen haar en laat het 30 seconden inwerken. Vervolgens grondig uitspoelen met water.

Wella Professionals is een merk dat al meer dan 135 jaar bestaat. Vanaf het begin heeft het zich gespecialiseerd in de productie van haarverzorgings-, styling- en kleurproducten. Het aanbod omvat producten van hoge kwaliteit voor professioneel en thuisgebruik. Geavanceerde productietechnologieën vergemakkelijken de toepassing en maken haarverzorging eenvoudig, plezierig en effectief.